Pogadanka na temat kleszczy, zasad bezpieczeństwa podczas pobytu na świeżym powietrzu oraz sposobów ochrony przed ukąszeniami. Dzieci aktywnie uczestniczyły w dyskusji, a następnie wykonały prace plastyczne – kolorowanie obrazków związanych z tematyką zajęć.


