Oferta edukacyjna

Nasze Zielone przedszkole jest miłe, przytulnie i bezpiecznie, jest w pełni dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. Dysponujemy dużym, przestronnym, bardzo dobrze wyposażonym ogrodem wraz z zielonymi rabatkami,                o które wspólnie dbamy.  Nasze sale są kolorowe i pełne radości.

Jesteśmy przedszkolem wspomagającym dzieci w ekspresji ruchowej i muzycznej. Poprzez polisensoryczne doznania rozwijamy kreatywność i wrażliwość dzieci oraz rozbudzamy ich wyobraźnię.

Rozwijamy i pielęgnujemy indywidualność i niepowtarzalność dzieci, dbając o ich dobre samopoczucie, wzmacniając poczucie własnej wartości oraz ucząc  szacunku do innych. Szczególną troską otaczamy dzieci z problemami.

Organizujemy pracę indywidualną pod kątem wszechstronnego rozwoju.

Bierzemy aktywny udział w wielu konkursach oraz akcjach zarówno na szczeblu lokalnym jak i ogólnokrajowym.

Na terenie przedszkola udzielają pomocy:

• psycholog
  • pedagog
  • logopeda
  • specjalista SI
  • oligofrenopedagodzy

Przedszkole oferuje zajęcia dodatkowe:

• rytmika
  • religia
  • kółka zainteresowań w każdej z grup
  • nauka gry w szachy

Naszymi walorami są:

• twórczy, kompetentny i otwarty na dobro dziecka zespół nauczycieli;
  • bliskość placówek oświatowych  i kulturalnych;
  • umożliwianie prezentacji osiągnięć dziecka w środowisku;
  • otwartość na propozycje i oczekiwania rodziców, oraz ich aktywne włączanie się w realizację przyjętych zadań.