Aktualności

Znalezione obrazy dla zapytania dzieci idące do przedszkola rysunek Nowy rok szkolny rozpoczynamy 2 września

Czekamy na wszystkie dzieci i te, które pierwszy raz przekroczą mury przedszkola,         i na naszych „stałych bywalców”.

Prosimy o przyniesienie na pierwszy dzień:
worka, zmiennego obuwia, ubrań do przebrania. Wszystkie rzeczy powinny być podpisane, takie, które dzieci znają, można spakować je wspólnie z dzieckiem.            Można dać dziecku ulubioną przytulankę.

Rada dla rodziców dzieci które po raz pierwszy przyjdą do przedszkola.                 Porozmawiajcie z dzieckiem wcześniej, powiedzcie jak będzie wyglądało wasze rozstanie: że wejdziecie do szatni przebierzecie buciki, potem zaprowadzą państwo dziecko do sali, tam pozna swoją panią da buziaka przybije piątkę i idzie się bawić a mama wróci np. po obiadku lub podwieczorku wtedy dziecku łatwiej zorientować się w czasie a wiedząc co go czeka czuje się bezpieczniej:)

W naszym przedszkolu wszystkie dzieci rozchodzą się do sal o godzinie 8:00 tam na nich czekają już ich panie dlatego w pierwszym dniu najlepiej przyprowadzić swoje dziecko po godzinie 8:00 bezpośrednio do sali aby uniknąć niepotrzebnych stresów:)

Pożegnanie powinno być krótkie, aby nie wzbudzać smutku u dzieci (i rodziców ;)).

Do zobaczenia!


UWAGA!!!

Zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie, które odbędzie się 3 września (wtorek) o godz. 16:30.